رسانه ری رانیوز

آندو در محفلی اعلام کرده نمی گذارد استقلال قهرمان شود!

پیشکسوت استقلال گفت: «من شنیده ام چند بازیکن استقلال گفته‌اند که ما نمی‌خواهیم برای استقلال بازی کنیم. به نظرم طرز رفتار سرمربی با بازیکنان باید تغییر کند.» منصور رشیدی در خصوص عملکرد ضعیف خط دفاعی استقلال و دریافت ۲۹ گل در ۱۷ هفته گذشته لیگ اظهار داشت: «ما در سالی که لیگ با...

پیشکسوت استقلال گفت: «من شنیده ام چند بازیکن استقلال گفته‌اند که ما نمی‌خواهیم برای استقلال بازی کنیم. به نظرم طرز رفتار سرمربی با بازیکنان باید تغییر کند.»

منصور رشیدی در خصوص عملکرد ضعیف خط دفاعی استقلال و دریافت ۲۹ گل در ۱۷ هفته گذشته لیگ اظهار داشت: «ما در سالی که لیگ با ۱۸ تیم هم برگزار می‌شد نهایتاً ۲۲، ۲۳ گل دریافت می‌کردیم، اما هم‌اکنون با گذشت نیمی از راه، حدود ۳۰ گل دریافت کرده‌ایم و معلوم نیست در انتهای فصل چه تعداد گلی را دریافت کرده باشیم.»

وی با اشاره به اینکه فروزان گلر جوانی است، خاطرنشان کرد: «می‌شد از فروزان عملکرد بهتری را دید و از او بهتر استفاده می‌شد، اما چنین اتفاقی رخ نداد. دریافت گل، تنها دروازه‌بان را نمی‌توان مقصر دانست بلکه خط دفاعی هم اشتباه فاحشی داشت، ملی‌پوشان استقلال هم که دیگر شاهکار کردند.»

پیشکسوت استقلال تأکید کرد: «امیر قلعه‌نویی دائم می‌گوید استقلال چند بازیکن مصدوم و محروم دارد و با ۱۴، ۱۵ بازیکن بیشتر تمرین نمی‌کند، مگر سایر تیم‌ها در لیگ شرایط‌شان چگونه است؟! آنها با همین شرایط کار خود را ادامه می‌دهند.»

رشیدی در مورد اینکه ملی‌پوشان استقلال چرا شرایط‌شان با تیم ملی متفاوت است، گفت: «تیم هایی که ملی‌پوش ندارند هم خوب کار می‌کنند و در سایر تیم‌ها که ملی‌پوش هم وجود دارد شرایط یکسان است، به هر حال این به طرز تفکر سرمربی و تمرینات او برمی‌گردد، اگر تیمی با ملی‌پوشان زیاد بخواهد نتیجه نگیرد که هیچ تیمی در دنیا نباید خوب کار کند.»

وی افزود: «شاید این مسائل بین خود بازیکنان هست، شاید آنها نمی‌خواهند بازی کنند، نمی‌خواهند مصدوم شوند و یا مسائل دیگری وجود دارد، تمامی تیم‌ها دست به جوان‌گرایی زده‌اند. باید به جوانان بها داد، اما متأسفانه استقلال در این سال‌ها و مخصوصا سال گذشته بیشتر به فکر اسم و رسم بود.»

پیشکسوت آبی‌پوشان در مورد اینکه چه راهکاری برای وضعیت استقلال دارد، یادآور شد: «این به سبک کار سرمربی برمی‌گردد، هیچ‌کس نمی‌تواند در این زمینه کاری انجام بدهد، به نظرم طرز رفتار سرمربی با بازیکنان باید تغییر کند. من شنیده‌ام که چند بازیکن استقلال گفته‌اند ما نمی‌خواهیم برای استقلال بازی کنیم، این مسائل از رأس کادر فنی نشأت می‌گیرد. امیدوارم که چنین مسائلی درست نباشد. چرا آندرانیک تیموریان که هم‌اکنون استقلال به آن نیاز دارد باید در این برهه آبی‌پوشان را رها کند. من شنیده‌ام که آندو در محفلی اعلام کرده نمی‌گذارد استقلال قهرمان شود! امیدوارم این مسأله صحت نداشته باشد اما مطرح کردن چنین موضوعاتی فقط به دلیل این است که مشکلاتی در تیم وجود دارد که باید آن را خود خانواده حل کند.»

انتهای پیام/*

پرینت صفحه ارسال به دوستان
ارسال به شبکه های اجتماعی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

عضویت در خبرنامه

اخبار داغ را از دست ندهید ارسال روزانه داغ ترین عکسها و فیلم ها و اخبار جنجالی هر روز به ایمیل و موبایل شما

فراموش نکنید پس از عضویت ، ایمیل فعال سازی را تایید کنید.
دیدگاه
 • امید: سلام من کللیمو میفروشم قیمت توافقی ازکسانی که نیاز به کلیه باگروه خونی o+نیازمند...
 • نرم افزار درمانگاه و مطب: خیلی خوبه که فقط از این مواد غذایی نام برده نشده و توضیح هم داده شده. زعفران ه...
 • حسن پور: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • تهرانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • امیر: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • پارسا: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • سلطانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • اندیشه: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • نانودی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • گروه پادنت: خبر جالبی بود با تشکر از زحمات شما...
 • انجمن: با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • : با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • مریم: ۳۱ ساله گروه خونی ab+ کاملا سالم ۰۹۱۰۹۰۲۴۷۱۸مریم...
 • محسن: سلام سالم ۳۵ ساله ب مثبت فروشنده کلیه مرد قیمت۱۰۰میلیون ۰۹۳۸۷۹۶۱۵۶۶...