رسانه ری رانیوز

اعلام مخالفت ۸تشکل دانشجویی به سخنرانی مطهری در مشهد /حضور نامبرده باعث برهم زدن آرامش شهر است

گویا قرار است «علی مطهری» به دعوت دانشگاه آزاد مشهد هفته آینده در این شهر سخنرانی کند. پس از آنکه علی مطهری در آذرماه سال گذشته با سخنان ساختارشکنانه خود باعث جنجال آفرینی و ملتهب شدن فضای دانشگاه های شهر مشهد شد، این بار نیز به دعوت دانشگاه آزاد مشهد در هفته آینده سخنرانی...
گویا قرار است «علی مطهری» به دعوت دانشگاه آزاد مشهد هفته آینده در این شهر سخنرانی کند.
پس از آنکه علی مطهری در آذرماه سال گذشته با سخنان ساختارشکنانه خود باعث جنجال آفرینی و ملتهب شدن فضای دانشگاه های شهر مشهد شد، این بار نیز به دعوت دانشگاه آزاد مشهد در هفته آینده سخنرانی خواهد کرد.
پیرو این موضوع، هشت تشکل دانشجویی دانشگاه‌های مشهد نامه‌ای را خطاب به استاندار خراسان رضوی صادر کردند.
در این نامه خطاب به استاندار خراسان رضوی آمده است: «… حضور همیشه پر حاشیه نامبرده که قطعا بازتاب حیرت برانگیز صحبتهای‌شان در رسانه‌های معاند و ضد انقلاب به سمع‌تان رسیده که البته موجب تکدر خاطر و ناامیدی دلسوزان نظام اسلامی از وی گردیده؛ صلاح نیست که منجر به برهم خوردن نظم و آرامشی که امروز در مشهد و دانشگاههایمان شاهد آن هستیم و سوء استفاده از متانت و نجابت مردم فهیم و انقلابی‌مان بشود.»
در ادامه این نامه نوشته شده: «متأسفانه از کلام ایشان بوی تفرقه به مشام می‌رسد و اصرار بر دو قطبی نمودن فضا کاملا مبرهن است، آن هم در محیط علمی دانشگاه که امروز بیش از هر زمان نیازمند آرامش و دوری از سیاست زدگی جهت تسریع در حرکت به سوی رشد علمی می‌باشد.»
دانشجویان خطاب به استاندار آورده‌اند: « آقای علی مطهری این روزها برای آزادی افرادی سینه چاک میدهند که با ۸ ماه آشوب، قانون شکنی و زیر پاگذاشتن مبانی ارزشمند انقلاب اسلامی را رقم زدند و خون بر دل دوست داران نظام کردند و به تعبیر مقام معظم رهبری کشور را به لبه پرتگاه بردند. پس چگونه می‌توان از کسی که از قانون شکن حمایت می‌کند توقع قانون‌مداری داشت؛ لذا نباید فرصت جولان دادن به اشخاصی داده شود که حرمت آزادی بیان را شکسته و به نام آزادی، به دنبال این باشند که افکار و اندیشه‌های ناب انقلاب اسلامی را به حصر بکشانند.»
در پایان این نامه آورده شده: «حال با این اوصاف از جنابعالی تقاضا می‌شود جهت استمرار یکپارچگی و حرکت در راستای تحقق و تقویت شعار ارزشمند سال از حضور ایشان جلوگیری به عمل آمده و بعنوان نماینده دولت؛ همدلی و همزبانی را به ورطه عمل رسانید.»
در ذیل این نامه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، انجمن اسلامی دانشگاه پیام نور مشهد، بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد، جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده شهید منتظری مشهد، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نورمشهد و بسیج دانشجویی دانشکده شهید منتظری مشهد امضا کرده‌اند.
انتهای پیام/
پرینت صفحه ارسال به دوستان
ارسال به شبکه های اجتماعی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

عضویت در خبرنامه

اخبار داغ را از دست ندهید ارسال روزانه داغ ترین عکسها و فیلم ها و اخبار جنجالی هر روز به ایمیل و موبایل شما

فراموش نکنید پس از عضویت ، ایمیل فعال سازی را تایید کنید.
دیدگاه
 • امید: سلام من کللیمو میفروشم قیمت توافقی ازکسانی که نیاز به کلیه باگروه خونی o+نیازمند...
 • نرم افزار درمانگاه و مطب: خیلی خوبه که فقط از این مواد غذایی نام برده نشده و توضیح هم داده شده. زعفران ه...
 • حسن پور: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • تهرانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • امیر: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • پارسا: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • سلطانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • اندیشه: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • نانودی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • گروه پادنت: خبر جالبی بود با تشکر از زحمات شما...
 • انجمن: با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • : با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • مریم: ۳۱ ساله گروه خونی ab+ کاملا سالم ۰۹۱۰۹۰۲۴۷۱۸مریم...
 • محسن: سلام سالم ۳۵ ساله ب مثبت فروشنده کلیه مرد قیمت۱۰۰میلیون ۰۹۳۸۷۹۶۱۵۶۶...