رسانه ری رانیوز

بارش شدید در ۵ استان کشور

 مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به وضعیت بارش باران و برف امروز در بخش‌های مختلف کشور، ازقطع شدن بارش باران در نیمه غربی کشور در روز چهارشنبه خبر داد و افزود: شدت بارش‌های امروز در استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، نیمه غربی...

 مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به وضعیت بارش باران و برف امروز در بخش‌های مختلف کشور، ازقطع شدن بارش باران در نیمه غربی کشور در روز چهارشنبه خبر داد و افزود: شدت بارش‌های امروز در استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، نیمه غربی کرمان خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به وضعیت بارش باران و برف امروز در بخش‌های مختلف کشور، ازقطع شدن بارش باران در نیمه غربی کشور در روز چهارشنبه خبر داد و افزود: شدت بارش‌های امروز در استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، نیمه غربی کرمان خواهد بود.

احد وظیفه گفت: بر اساس داده‌ها و الگوهای پیش‌یابی هواشناسی امروز با فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور، برخی مناطق مرکز، جنوب، شرق و جنوب شرق ابرناکی، بارش باران و در مناطق جنوبی کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: این بارش‌ها در مناطق سردسیر و کوهستانی شمال غرب، غرب و همچنین ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس به صورت برف بوده و در برخی نقاط جنوب کشور بارش تگرگ نیز رخ خواهد داد.

۲۶۲۲۸_۸۵۱

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه روز چهارشنبه بتدریج در نیمه غربی کشور بارش‌ها قطع می‌شود، اظهار کرد: در نیمه شرقی و برخی مناطق جنوب کشور و سواحل دریای خزر بارش‌ها ادامه خواهد داشت، که در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور با وزش باد شدید همراه خواهد بود. بعدازظهر روز چهارشنبه و اوایل وقت روز پنجشنبه نیز در برخی مناطق شمال غرب و دامنه‌های جنوبی‌ البرز وزش باد شدید خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه این سامانه در روز پنجشنبه در شرق و جنوب شرق کشور فعال است، گفت: این سامانه بتدریج از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود. شدت بارش‌ها امروز در استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، نیمه غربی کرمان و روز چهارشنبه در جنوب فارس، هرمزگان، جنوب کرمان، برخی نقاط خراسان رضوی، خراسان شمالی و شمال سیستان و بلوچستان خواهد بود.

به گفته وظیفه، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز و روز پنجشنبه دریای خزر به سبب وزش باد شدید مواج خواهد بود، همچنین روز چهارشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما در حدود ۴ تا ۶ پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور در مورد وضعیت هوای استان تهران گفت: آسمان امروز استان تهران ، ابری در بعضی ساعات بارش باران، در ارتفاعات بارش برف، در پاره‌ای نقاط مه‌آلود با بیشینه و کمینه دمای ۱۳ و ۸ درجه سانتیگراد است، همچنین آسمان این استان در روز چهارشنبه، ابری، در پاره‌ای نقاط بارش باران، در ارتفاعات بارش برف و مه‌آلود، در بعدازظهر نیمه ابری و وزش باد و در روز پنجشنبه، کمی ابری تا نیمه ابری، همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید با بیشینه و کمینه دمای ۱۱ و ۴ و ۱۲ و ۵ درجه سانتیگراد خواهد بود./انتهای پیام

پرینت صفحه ارسال به دوستان
ارسال به شبکه های اجتماعی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

عضویت در خبرنامه

اخبار داغ را از دست ندهید ارسال روزانه داغ ترین عکسها و فیلم ها و اخبار جنجالی هر روز به ایمیل و موبایل شما

فراموش نکنید پس از عضویت ، ایمیل فعال سازی را تایید کنید.
دیدگاه
 • امید: سلام من کللیمو میفروشم قیمت توافقی ازکسانی که نیاز به کلیه باگروه خونی o+نیازمند...
 • نرم افزار درمانگاه و مطب: خیلی خوبه که فقط از این مواد غذایی نام برده نشده و توضیح هم داده شده. زعفران ه...
 • حسن پور: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • تهرانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • امیر: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • پارسا: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • سلطانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • اندیشه: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • نانودی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • گروه پادنت: خبر جالبی بود با تشکر از زحمات شما...
 • انجمن: با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • : با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • مریم: ۳۱ ساله گروه خونی ab+ کاملا سالم ۰۹۱۰۹۰۲۴۷۱۸مریم...
 • محسن: سلام سالم ۳۵ ساله ب مثبت فروشنده کلیه مرد قیمت۱۰۰میلیون ۰۹۳۸۷۹۶۱۵۶۶...