رسانه ری رانیوز

جنگ بین استقلال و نفت علنی شد

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای روی سایت رسمی اش، اتهاماتی مستقیم را به باشگاه نفت‌تهران نسبت داده است. ین اطلاعیه یک روز پس از بازی جنجالی پیکان مقابل نفت منتشر شده که نفتی ها به صورت غیرمستقیم، لیگ را متهم کرده اند به اینکه قضاوت ها به سود یک تیم خاص (استقلال) پیش می‌...

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای روی سایت رسمی اش، اتهاماتی مستقیم را به باشگاه نفت‌تهران نسبت داده است.

ین اطلاعیه یک روز پس از بازی جنجالی پیکان مقابل نفت منتشر شده که نفتی ها به صورت غیرمستقیم، لیگ را متهم کرده اند به اینکه قضاوت ها به سود یک تیم خاص (استقلال) پیش می‌ رود.

نفتی ها در مسابقه دیروز مقابل پیکان و در مسابقه مقابل استقلال‌خوزستان از داوری متضرر شده اند و این در شرایطی است که استقلال بنا به ادعای ایشان در دو بازی مقابل سایپا و پیکان از داوری سود برده است. امروز باشگاه استقلال با انتشار بیانیه تندی به این اتهامات پاسخ داد و کدهایی در این اطلاعیه  وجود دارد که قطعا بی منظور ادا نشده است.

بیانیه را بخوانید:
«این چه رفتاری است که یک روز قبل از بازی حساس لیگ برتر به هواداران استقلال نامه می نویسند و از عشق و علاقه و تعصب خود می گویند و روزی دیگر وقتی که موفق نیستند به پیروزی های تیم مورد علاقه همان هواداران « چنگ » می زنند و هزار عامل بی ربط را دلیل توقف خود می دانند ؟!

آیا برخی مربیان لیگ برتر « قاضی » شهر شده اند که خودشان را جای داور و مسئول می گذارند و غیرمنصفانه درباره داوری مسابقه استقلال با پیکان نظر می دهند و کسی هم نیست از ایشان بپرسد که شما با کدام مسئولیت در این مورد «حکم نهایی» می دهید ؟ کجای این رفتار حرفه ای است ؟

اگر همین امروز رسانه ای بی طرف ، یک جدول بر اساس اشتباهات داوری تنظیم کند برخی تیم ها صدرنشین این جدول خواهند بود . باشگاه استقلال به گواه اکثر کارشناسان «مستقل» در فصل جاری در موضوع اشتباهات داوری ، میزان زیان و ضررش بسیار بیشتر از سودش بوده است اما این ادعا هم یک حکم نهایی نیست و بدون تردید درباره آن بحث و بررسی های فراوان لازم است .

علاوه بر همه این حرفها ، فوتبال پاک با حرف اتفاق نمی افتد . فوتبال پاک به فوتبال ضد دوپینگ گفته می شود ، به فوتبالی که قرار است دیگر ” کشو” ها حامی آن نباشند و باشگاهها با هوادارانشان حمایت شوند و نه غیر از این !»

آنچه مسلم است این بیانیه سمت و سوی مشخصی دارد. کلماتی مثل استقلالی، دوپینگ، کشو و … نکاتی است که البته نفتی ها باید به آن پاسخ بدهند. اگرچه علیرضا منصوریان از ابتدای فصل هرگز به کنایه های قلعه‌نویی پاسخ نداده است. اما در نهایت ممکن است این کار را انجام بدهد، چراکه این بار بهانه ای برای پرده پوشی وجود ندارد.

انتهای پیام/*
پرینت صفحه ارسال به دوستان
ارسال به شبکه های اجتماعی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

عضویت در خبرنامه

اخبار داغ را از دست ندهید ارسال روزانه داغ ترین عکسها و فیلم ها و اخبار جنجالی هر روز به ایمیل و موبایل شما

فراموش نکنید پس از عضویت ، ایمیل فعال سازی را تایید کنید.
دیدگاه
 • امید: سلام من کللیمو میفروشم قیمت توافقی ازکسانی که نیاز به کلیه باگروه خونی o+نیازمند...
 • نرم افزار درمانگاه و مطب: خیلی خوبه که فقط از این مواد غذایی نام برده نشده و توضیح هم داده شده. زعفران ه...
 • حسن پور: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • تهرانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • امیر: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • پارسا: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • سلطانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • اندیشه: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • نانودی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • گروه پادنت: خبر جالبی بود با تشکر از زحمات شما...
 • انجمن: با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • : با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • مریم: ۳۱ ساله گروه خونی ab+ کاملا سالم ۰۹۱۰۹۰۲۴۷۱۸مریم...
 • محسن: سلام سالم ۳۵ ساله ب مثبت فروشنده کلیه مرد قیمت۱۰۰میلیون ۰۹۳۸۷۹۶۱۵۶۶...