رسانه ری رانیوز

طنز؛ گزارش یک افراط گرا!

 امیرمسعود فلاح: * پس از صفحه «بچه پولدارای تهرون» که تو فیس بوک و اینستاگرام ترکوند، پیش بینی می شه این صفحاتم راه بیفتن و بترکونن: دوستان بچه پولدارای تهرون حامیان بچه پولدارای تهرون رد شده ها از کنار بچه پولدارای تهرون بچه پولدارای تهرون رو از نزدیک دیده...

 امیرمسعود فلاح:

* پس از صفحه «بچه پولدارای تهرون» که تو فیس بوک و اینستاگرام ترکوند، پیش بینی می شه این صفحاتم راه بیفتن و بترکونن:

دوستان بچه پولدارای تهرون

حامیان بچه پولدارای تهرون

رد شده ها از کنار بچه پولدارای تهرون

بچه پولدارای تهرون رو از نزدیک دیده ها

* برای چندمین بار، خبرنگاری اقدام به آزار (!) سخنگوی محترم دولت کرده و از ایشان پرسیده که احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی چه شد؟ ایشان هم فرموده «از همان زمانی که آقای رییس جمهور به بنده مسئولیت معاونت برنامه ریزی را داد مشخص است که این سازمان از همان ابتدا تشکیل شده است. اگر منظور شما از تشکیل این سازمان، تعویق تابلو است این کار انجام خواهد شد.»

گزارش یک افراط گرا

حالا ما به ایشان می گوییم نخیر آقای نوبخت، خلاف واقع می فرمایید. چطور؟ آیا منی که دارم به سخنگوی دولت اعتدال اینطور می گویم افراطی هستم؟ یا می خواستم فلان کس رییس جمهور شود تا اوضاع بدتر شود؟ یا می خواهم دشمن خارجی جری شود؟ نه، هرگز. من اتفاقا این اتهامات را متوجه سخنگوی دولت و حامیان این شخص می کنم که یا نمی بینند یا خودشان را به ندیدن می زنند وگرنه کیست که تابلوی نصب شده سازمان مدیریت و برنامه ریزی را بر سر در آن سازمان نبیند؟! کیست که داستان لباس پادشاه هانس کریستین آندرسن را نخوانده باشد؟!
واضح است که آن خبرنگار سمج هم یا افراطی است یا می خواسته فلان کس رییس جمهور شود تا اوضاع بدتر شود یا می خواهد دشمن خارجی جری شود؛ یا داستان لباس پادشاه هانس کریستین آندرسن را نخوانده؛ وگرنه چشم دل باز می کرد و ساختمان و تابلو و رییس آن را یکجا می دید!

* بانک مرکزی دولت اعتدال اعلام کرد که نه تنها از کارتخوان های مغازه ها و فروشگاه ها کارمزد خواهد گرفت، بلکه بابت ارسال اس ام اس اطلاع رسانی برداشت از حساب هم کارمزد خواهد گرفت.

عده ای افراد معتدل که یا می خواسته اند فلان کس رییس جمهور نشود و بهمان کس رییس شود تا اوضاع بدتر نشود و یا نمی خواهند دشمن خارجی علیه ما جری شود هم باز دور برداشته اند و لب به انتقاد گشوده اند.

ما اما از این اقدام دولت اعتدال حمایت می کنیم؛ نه به خاطر اینکه اقتصاددانیم و این تصمیم را مفید و منطقی می دانیم و نه به خاطر اینکه کشته مرده اعتدالیونیم، نه؛ صرفا به خاطر این حمایت می کنیم که افراطی هستیم و می خواستیم فلان کس رییس جمهور شود تا اوضاع بدتر شود و ما که افراطی هستیم، کلی هم راضی هستیم.

گزارش یک افراط گرا

* دبیرکل محترم موتلفه به تیم مذاکره کننده دولت اعتدال فرموده «پای میز مذاکره، طلبکار باشید.»

در تکمیل این پیشنهاد پرفکت آن بزرگوار، ما هم به جنابان ظریف و عراقچی می فرماییم که اصلا چه کاری ست؟ داخل ساختمان مذاکره نشوید و همان دم در حرف تان را صاف و پوست کنده بزنید و در برابر اصرارها بگویید داخل نمی آییم. سلام نکنید. لبخند نزنید. مستقیم به چشمان وندی خانوم و کاترین خانوم نگاه نکنید.صدایتان را به مرور بالا ببرید. داد بزنید. فحش بدهید. کتک شان بزنید اصلا! مگر شعار «تساوی زن و مرد» نمی دهند؟ پس مثل مرد کتک بخورند اما به جد مواظب باشید که در عوا دستتان بهشان نخورد که آن وقت اینجا دست هایی بهتان خواهد خورد که نگو!

* یک عضو مجلس گفته «مسئولن دولت جدید باید اموال خود را از مسئولان دولت سابق پس بگیرند.» هه! فکر کردید می تونید با این تحریکات، دولت رو از ریل اعتدال منحرف کنید؟! نخیر آقا، هرگونه تلاش برای پس گرفتن چیزی از کسی یا عمل به وعده ای، مصداق بارز افراط و مورد مخالفت کامل دولت اعتدال است.

انتهای پیام

پرینت صفحه ارسال به دوستان
ارسال به شبکه های اجتماعی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

عضویت در خبرنامه

اخبار داغ را از دست ندهید ارسال روزانه داغ ترین عکسها و فیلم ها و اخبار جنجالی هر روز به ایمیل و موبایل شما

فراموش نکنید پس از عضویت ، ایمیل فعال سازی را تایید کنید.
دیدگاه
 • امید: سلام من کللیمو میفروشم قیمت توافقی ازکسانی که نیاز به کلیه باگروه خونی o+نیازمند...
 • نرم افزار درمانگاه و مطب: خیلی خوبه که فقط از این مواد غذایی نام برده نشده و توضیح هم داده شده. زعفران ه...
 • حسن پور: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • تهرانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • امیر: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • پارسا: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • سلطانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • اندیشه: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • نانودی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • گروه پادنت: خبر جالبی بود با تشکر از زحمات شما...
 • انجمن: با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • : با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • مریم: ۳۱ ساله گروه خونی ab+ کاملا سالم ۰۹۱۰۹۰۲۴۷۱۸مریم...
 • محسن: سلام سالم ۳۵ ساله ب مثبت فروشنده کلیه مرد قیمت۱۰۰میلیون ۰۹۳۸۷۹۶۱۵۶۶...