رسانه ری رانیوز

طنز وقتی با یک داعشی دو آتشه مواجه می شوید!

مهدی طوسی: گروه داعش یک جورهایی شبیه به گروه آدمخواران هستند با این تفاوت که هنوز دسته یا گروهی مسئولیت دیدن گروه آدمخواران، از نزدیک را به عهده نگرفته! اما گروه داعش را همه به نوعی مشاهده کردند، خصوصا کسانی که سرشان توسط این گروه بریده شده! اگر می خواهید بدانید در صورت رویت...

مهدی طوسی: گروه داعش یک جورهایی شبیه به گروه آدمخواران هستند با این تفاوت که هنوز دسته یا گروهی مسئولیت دیدن گروه آدمخواران، از نزدیک را به عهده نگرفته! اما گروه داعش را همه به نوعی مشاهده کردند، خصوصا کسانی که سرشان توسط این گروه بریده شده!

اگر می خواهید بدانید در صورت رویت یک داعشی باید چه برخوردی با او داشته باشید، مطلب زیر را بخوانید:

وقتی با یک داعشی دو آتشه مواجه می شوید...!

* اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دچار میگرن های مزمن هستید به شما توصیه می کنیم به محض اینکه یک داعشی را دیدید به او بگویید: گور بابای تو و گروهت! مطمئن باشید یک داعشی ممکن است توهین به باباش را تحمل کند اما توهین به گروهش را هرگز تحمل نمی کند و بلافاصله سر شما را با چاقو می برد و به این ترتیب از شر سردردهای مزمن میگرنی نجات پیدا می کنید! اما اگر سردرد نداشتید و با یکی از اعضای داعش مواجه شدید به او بگویید: من قول مردانه می دهم که در جهاد نکاح پا به پای شما حرکت کرده و همکاری کنم! (قول مردانه را حتما توی جمله تان بگویید که اشتباهی رخ ندهد!)

* همیشه اینجوری نیست که شما با یک داعشی مواجه شوید، برخی اوقات یک داعشی با شما مواجه می شود! در اینگونه مواقع خونسردی خودتان را حفظ کنید، نفس عمیقی بکشید، چشم ها را ببندید و دوباره باز کنید تا مطمئن شوید آنچه را که مقابل تان می بینید واقعی است و در خواب نمی بینید! اگر مطمئن شدید که دارید خواب می بینید که به ادامه خواب تان بپردازید. داعشی ها در خواب نمی توانند برای شما آزاری تلقی بشوند اما اگر در بیداری یک داعشی با شما مواجه شد بلافاصله او را دراز کرده و بخوابانید، برای چی بخوابانید؟ برای اینکه داعشی ها خسته هستند، می فهمی؟! خسته هستند!

* از جایی که یک داعشی زمانی با جایی مواجه می شود که قصد تخریب آنجا را داشته باشد لذا به شما توصیه می کنیم اگر تصمیم دارید خانه کلنگی تان را تخریب کنید بلافاصله برنامه مواجه شدن با یک داعشی را بچینید تا مجبور نباشید برای تخریب خانه، هزینه اضافه بپردازید!

* اگر ضمن تماشای تلویزیون متوجه شدید که یخچال منزل تان منفجر شد، اصلا تعجب نکنید؛ چرا که با یک داعشی گرسنه مواجه شدید که برای سیر کردن شکمش، به شکمش نارنجک بسته و رفته توی یخچال! در چنین مواقعی خونسردی تان را حفظ کنید، تلفن را بردارید و به همسرتان زنگ بزنید و با او برای خرید یخچال ساید بای ساید قرار بگذارید و بعد با جارو تکه پاره های داعشی و یخچال را جمع کرده و بریزی توی سطل آشغال. یادتان باشد که آشغال ها را رأس ساعت ۹ بگذارید سر کوچه و تصور نکنید که چون داعشی توی سطل زباله تان هست، هر ساعتی می توانید به بردنش مبادرت بکنید!

* توصیه می کنیم که این روزها زیاد دستشویی نروید و از همان نوع بزرگ پوشک های بچگانه استفاده بکنید! آخر داعشی ها در مواقع فشار اهل «اِهن» گفتن نیستندو به یکباره در را باز کرده و برپا برپا کارشان را می کنند!

* اگر با یک خر قصد عبور از مواضع داعش را داشتید حتما به او یک شورت ورزشی بپوشانید. این جوری هم بهانه دست داعش نمی دهید، هم فردا روزی خر مربوطه می تواند مدعی شود که با شورت ورزشی هم عکس دارد!

* اگر داشتید می خواندید: عزیز بشینه کنارم… ز عشقش بی قرارم… جون تو طاقت ندارم..! و به یکباره یک داعشی در را باز کرد و آمد تو اصلا نگران نباشید و ادامه بدهید: گل سرخ و سفیدم دسته دسته عزیز بشینه کنارم… میون سنگ مرمر ریشه بسته… عزیز بشینه کنارم… الهی بشکنه اون سنگ مرمر عزیز بشینه کنارم…! چرا که او آمده که سر شما را ببرد و برایش فرقی نمی کند شما چی بخوانید!

* اگر روز چهارشنبه سوری با یک داعشی مواجه شدید نه تنها ناراحت نشوید بلکه خوشحال هم بشوید چرا که یک داعشی با آتش سوزی هایی که به بار می آورد می تواند چهارشنبه سوری خاطره انگیزی را برای شما رقم بزند!

انتهای پیام/*

پرینت صفحه ارسال به دوستان
ارسال به شبکه های اجتماعی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

عضویت در خبرنامه

اخبار داغ را از دست ندهید ارسال روزانه داغ ترین عکسها و فیلم ها و اخبار جنجالی هر روز به ایمیل و موبایل شما

فراموش نکنید پس از عضویت ، ایمیل فعال سازی را تایید کنید.
دیدگاه
 • امید: سلام من کللیمو میفروشم قیمت توافقی ازکسانی که نیاز به کلیه باگروه خونی o+نیازمند...
 • نرم افزار درمانگاه و مطب: خیلی خوبه که فقط از این مواد غذایی نام برده نشده و توضیح هم داده شده. زعفران ه...
 • حسن پور: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • تهرانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • امیر: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • پارسا: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • سلطانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • اندیشه: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • نانودی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • گروه پادنت: خبر جالبی بود با تشکر از زحمات شما...
 • انجمن: با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • : با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • مریم: ۳۱ ساله گروه خونی ab+ کاملا سالم ۰۹۱۰۹۰۲۴۷۱۸مریم...
 • محسن: سلام سالم ۳۵ ساله ب مثبت فروشنده کلیه مرد قیمت۱۰۰میلیون ۰۹۳۸۷۹۶۱۵۶۶...