رسانه ری رانیوز

وام ۲۰ میلیونی برای متقاضیان نوسازی مسکن

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید: وام ۲۰ میلیونی برای متقاضیان نوسازی مسکن مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از اختصاص ۲۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه به متقاضیان نوسازی واحدهای مسکونی خبر داد و ایجاد تحول در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک را از اولویتهای صندوق عنوان کرد. اصغر...

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:
وام ۲۰ میلیونی برای متقاضیان نوسازی مسکن

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از اختصاص ۲۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه به متقاضیان نوسازی واحدهای مسکونی خبر داد و ایجاد تحول در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک را از اولویتهای صندوق عنوان کرد.

اصغر نوراله‌زاده در گفت‌وگویی اظهار کرد: در حال حاضر پرداخت تسهیلات خوداشتغالی، خویش فرمایی، مشاغل خانگی و کارآفرینی را در دستور کار برنامه‌های خود داریم و از خوشه‌های کسب و کار و متقاضیان راه‌اندازی کسب و کارهای خرد و کوچک حمایت مالی می‌کنیم.

وی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: امضای این تفاهم‌نامه با هدف مشارکت بین صندوق و شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به منظور اعطای تسهیلات ارزان قیمت برای اسکان موقت ساکنان محلاتی است که دارای بافت فرسوده بوده و خواستار نوسازی محل اسکان خود هستند.

نوراله زاده این تفاهم‌نامه را در راستای تامین مسکن اجتماعی و حمایتی دانست و گفت: ما معتقدیم که توسعه ساخت و ساز به توسعه کسب و کار منجر می‌شود و می‌تواند بخش مسکن و بازار اشتغال را رونق دهد از این رو حمایت‌ مالی خود را از ساخت و ساز در حوزه مسکن به منظور تامین مسکن ارزان قیمت و ایجاد اشتغال اعلام می‌کنیم.

به گفته مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، کل اعتبار پیش‌بینی شده در این تفاهم‌نامه ۱۲۰ میلیارد ریال است که مبلغ ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض السحنه با سود ۴ درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه از سوی صندوق به متقاضیان نوسازی بافت فرسوده اختصاص می‌یابد.

وی ایجاد تحول در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک را از اولویتهای صندوق ذکر و خاطرنشان کرد: اجرایی شدن این تفاهم‌نامه ضمن تحول در کسب و کارهای کوچک مرتبط با حوزه مسکن، به رونق بازار مسکن و بهسازی بافتهای فرسوده محلات منجر می‌شود.

نوراله‌زاده درعین حال با اشاره به حمایت صندوق کارآفرینی امید از اشتغال روستایی، گفت: ایجاد اشتغال پویا و پایدار، افزایش رفاه و درآمد روستایی، کاهش مهاجرت روستاییان به شهرهای بزرگ و کاهش نابرابری‌های منطقه‌ای از جمله اهدافی است که در راستای حمایت از صنایع روستایی دنبال می‌کنیم.

به گفته مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کمک به ایجاد و تقویت صنایع روستایی موجب درآمدزایی و توسعه صادرات روستاییان می‌شود و بسیاری از فعالیتهای روستایی در قالب صنایع دستی و گردشگری توسعه می‌یابد.

انتهای پیام/

پرینت صفحه ارسال به دوستان
ارسال به شبکه های اجتماعی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

عضویت در خبرنامه

اخبار داغ را از دست ندهید ارسال روزانه داغ ترین عکسها و فیلم ها و اخبار جنجالی هر روز به ایمیل و موبایل شما

فراموش نکنید پس از عضویت ، ایمیل فعال سازی را تایید کنید.
دیدگاه
 • امید: سلام من کللیمو میفروشم قیمت توافقی ازکسانی که نیاز به کلیه باگروه خونی o+نیازمند...
 • نرم افزار درمانگاه و مطب: خیلی خوبه که فقط از این مواد غذایی نام برده نشده و توضیح هم داده شده. زعفران ه...
 • حسن پور: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • تهرانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • امیر: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • پارسا: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • سلطانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • اندیشه: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • نانودی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • گروه پادنت: خبر جالبی بود با تشکر از زحمات شما...
 • انجمن: با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • : با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • مریم: ۳۱ ساله گروه خونی ab+ کاملا سالم ۰۹۱۰۹۰۲۴۷۱۸مریم...
 • محسن: سلام سالم ۳۵ ساله ب مثبت فروشنده کلیه مرد قیمت۱۰۰میلیون ۰۹۳۸۷۹۶۱۵۶۶...