رسانه ری رانیوز

پایان خونین عشق اینترنتی

عشق اینترنتی دختر جوان و پسر جواهر‌فروش،به قتل برادر دختر انجامید. این پسر صبح دیروز،وقتی در جایگاه متهم حاضر شد،اتهام قتل را قبول و انگیزه‌اش از این جنایت را آزارهای برادر دختر مورد علاقه‌اش نسبت به او عنوان کرد. در جلسه رسیدگی به این پرونده،اولین کسی که در جایگاه...

عشق اینترنتی دختر جوان و پسر جواهر‌فروش،به قتل برادر دختر انجامید.

این پسر صبح دیروز،وقتی در جایگاه متهم حاضر شد،اتهام قتل را قبول و انگیزه‌اش از این جنایت را آزارهای برادر دختر مورد علاقه‌اش نسبت به او عنوان کرد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده،اولین کسی که در جایگاه حاضر شد، نماینده دادستان بود.

وی گفت:متهم ۲۴ساله،به نام پرهام،یک سال قبل با طرح نقشه‌ای با همدستی رومینا متهم ردیف دوم که او نیز ۲۴ساله‌ است برادر دختر جوان به نام رامتین را بیرون از خانه برده و خفه ‌کرده ‌است.

مطابق اظهارات متهمان،آنها با هم رابطه داشتند و وقتی رومینا مدعی ‌شد برادرش در کودکی او را اذیت می‌کرد،پرهام برای انتقام‌گیری رامتین را کشت.بنابراین از نظر دادسرا، عمل پرهام مشارکت و عمل رومینا با توجه به اینکه مقدمات قتل را فراهم و متهم ردیف اول را نیز تحریک کرده،معاونت در قتل است؛ضمن اینکه او ادله جرم را نیز به مدت یک‌ماه‌ و نیم مخفی کرده ‌بود که دراین‌خصوص هم درخواست مجازات برای متهمان دارم

سپس پدر و مادر مقتول در جایگاه حاضر شدند و برای پرهام درخواست صدور حکم قصاص کردند،اما نسبت به دختر خود شکایتی را مطرح نکردند و ادعای پرهام در مورد همدستی رومینا با او را انتقام‌گیری دیگری دانستند.

مادر مقتول گفت:وقتی متوجه شدیم رومینا یک هفته پیش پرهام مانده‌ است،از این موضوع ناراحت شدیم و رامتین با پرهام،برخورد تندی کرد و به او گفت دیگر نمی‌خواهد پرهام را ببیند،همین هم باعث شد او چنین بلایی را سر فرزندم بیاورد.

وقتی نوبت به پرهام رسید،او اتهام قتل را قبول کرد و گفت:من و رومینا در چت‌روم با هم آشنا شدیم و دوستی ما بیشتر شد.من رومینا را خیلی دوست داشتم. عاشقش شده‌ بودم و می‌خواستم با او ازدواج کنم.رابطه ما مخفیانه نبود،خانواده من و رومینا از این موضوع خبر داشتند و رامتین هم می‌دانست من با خواهرش رابطه دارم.یک روز رومینا به من گفت وقتی بچه‌ بود،برادرش او را اذیت می‌کرد. این موضوع خیلی ناراحتش کرده ‌بود و با اینکه حالا دانشگاه می‌رفت،اما آن موضوع را فراموش نکرده ‌بود.ما تصمیم گرفتیم از رامتین انتقام بگیریم.به پیشنهاد رومینا،رامتین را به بهانه سیگارکشیدن،از خانه بیرون کشیدم و بعد او را خفه کردم و جسدش را در جوی آب انداختم.

سپس نوبت به رومینا رسید.او اتهاماتش را رد کرد و گفت:من دانشگاه می‌رفتم و در خوابگاه می‌ماندم.از خوابگاه تماس گرفته و به مادرم گفته ‌بودند یک هفته‌ است به آنجا نرفته‌ام،وقتی مادرم فهمید پیش پرهام بوده‌ام،خیلی ناراحت شد رامتین هم از این موضوع ناراحت شد و من را در خانه حبس کرد.وقتی موضوع به گوش پرهام رسید و متوجه شد برادرم با ازدواج ما مخالف است،به من گفت او را می‌کشد.

من فکر می‌کردم در حد تهدید است و این کار را نمی‌کند.فکر می‌کردم با او صحبت می‌کند تا موضوع را حل کند؛آدم‌کشتن،کار راحتی نیست و هرگز فکر نمی‌کردم پرهام بتواند این کار را بکند به‌همین‌دلیل،وقتی که شب برادرم با دوستانش بیرون رفت و برگشت،من به پرهام خبر دادم برادرم آمد.فکر کردم با هم صحبت می‌کنند،اما او برادرم را کشت.من هم خیلی ترسیده ‌بودم و به همین دلیل تا چند روز به کسی چیزی نگفتم.هیچ‌وقت راضی به مرگ برادرم نبودم،حتی تا مدت‌ها فکر می‌کردم رامتین و پرهام حین صحبت، ا هم درگیر شده پرهام رامتین را هل داده و سرش به جایی برخورد کرده‌ و فوت شده‌ است، نمی‌دانستم او را خفه کرده ‌است.

سپس جلسه رسیدگی، به‌صورت غیرعلنی ادامه پیدا کرد و با پایان دفاعیات متهمان و وکلای آنها،هیأت قضات برای صدور رأی دادگاه، وارد شور شدند.

انتهای پیام/

پرینت صفحه ارسال به دوستان
ارسال به شبکه های اجتماعی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

عضویت در خبرنامه

اخبار داغ را از دست ندهید ارسال روزانه داغ ترین عکسها و فیلم ها و اخبار جنجالی هر روز به ایمیل و موبایل شما

فراموش نکنید پس از عضویت ، ایمیل فعال سازی را تایید کنید.
دیدگاه
 • امید: سلام من کللیمو میفروشم قیمت توافقی ازکسانی که نیاز به کلیه باگروه خونی o+نیازمند...
 • نرم افزار درمانگاه و مطب: خیلی خوبه که فقط از این مواد غذایی نام برده نشده و توضیح هم داده شده. زعفران ه...
 • حسن پور: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • تهرانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • امیر: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • پارسا: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • سلطانی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • اندیشه: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • نانودی: تشکر از زحمات شما خبر خوبی بود...
 • گروه پادنت: خبر جالبی بود با تشکر از زحمات شما...
 • انجمن: با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • : با سلام نیاز فوری به کلیه لطفا از طریق ایمیل زیر مشخصات بدید anjoman741@gmai...
 • مریم: ۳۱ ساله گروه خونی ab+ کاملا سالم ۰۹۱۰۹۰۲۴۷۱۸مریم...
 • محسن: سلام سالم ۳۵ ساله ب مثبت فروشنده کلیه مرد قیمت۱۰۰میلیون ۰۹۳۸۷۹۶۱۵۶۶...